Komunikaty

ROZKŁAD JAZDY AUTOBUSÓW Olesno-Dobrodzień od 10.09.2020

Dobrodzień -Pludry- Liszczok
Oznaczenie kursu S DL DL
S S De








Dobrodzień ul.E.Stein 06:30 08:28 11:35
14:34 15:24 16:37
Dobrodzień ul.Solna 06:32 08:30 11:37
14:36 15:16 16:39
Dobrodzień ul.Akacjowa



14:30 15:20
Dobrodzień Gimnazjum



14:32 15:22
Dobrodzień ul.Piastowska 06:34 08:32 11:39
14:38 15:26 16:41
Bzinica/Obudowa 06:37 08:35 11:42
14:41 15:29 16:44
Kolejka Wieś




15:32
Bzinica Stara/sklep 06:39 08:37 11:44
14:43 15:35 16:46
Pludry Cmentarz 06:42 08:40 11:47
14:45 15:38 16:49
Pludry Dworzec 06:44 08:42 11:49
14:49 15:46 16:51
Pietraszów 06:47



15:49
Liszczok Wieś 06:50



15:51
















D- KURSUJE OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU OPRÓCZ ŚWIĄT

L-KURSUJEW OKRESIE FERII LETNICH e-nie kursuje w okresie ferii letnich

S - KURSUJE W DNI NAUKI SZKOLNEJ










Liszczok-Pludry-Dobrodzień
















Oznaczenie kursu S DL DL
S S De








Liszczok Wieś 06:54



15:55
Pietraszów 06:56



15:58
Pludry Dworzec 07:00 08:45 11:50
14:55 16:01 16:52
Kolonia Pluderska 07:03





Pludry Szkoła 07:05



16:04
Pludry Cmentarz 07:07 08:47 11:52
14:57 16:06 16:54
Bzinica Stara/sklep 07:10 08:49 11:55
14:59 16:08 16:56
Kolejka Wieś 07:13





Bzinica/Obudowa 07:17 08:51 11:57
15:01 16:10 16:58
Dobrodzień ul.Akacjowa 07:21
11:47



Dobrodzień ulPiastowska /Tomi 07:23 08:54 12:00
15:04 16:15 17:01
Dobrodzień Gimnazjum 07:24
12:02

16:17
Dobrodzień ul.E.Stein 07:26
12:04

16:19
Dobrodzień ul.Solna
08:56 12:06
15:05 16:21 17:03
















D- KURSUJE OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU OPRÓCZ ŚWIĄT


L-KURSUJEW OKRESIE FERII LETNICH e-nie kursuje w okresie ferii letnich

S - KURSUJE W DNI NAUKI SZKOLNEJ










ZAKŁAD GOSPODARKI KOMUNALNEJ W DOBRODZIENIU
Tel 343575534
opracowała: Iwona Mańczyk Zatwierdził: Eugeniusz Konik

Rejestr zmian

Data wytworzenia dokumentu: 10-09-2020
Osoba odpowiedzialna za treść dokumentu: Iwona Mańczyk
Data wprowadzenia dokumentu do BIP: 10 września 2020 10:28
Dokument wprowadzony do BIP przez: Zygfryd Czichon
Ilość wyświetleń: 52
10 września 2020 14:09 (Zygfryd Czichon) - Opublikowanie dokumentu.
10 września 2020 14:09 (Zygfryd Czichon) - Zmiana danych dokumentu. (Dokument nieopublikowany)
10 września 2020 14:07 (Zygfryd Czichon) - Zmiana danych dokumentu. (Dokument nieopublikowany)